Menü
Sepetim

Sık Sorulan Sorular

Ödeme sayfasında misafir seçeneğini seçerek herhangi bir kayıt olma işlemi yapmadan siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. 

Bütün banka ve kredi kartları geçerlidir.

Bütün alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

1-7 iş günü içerisinde siparişiniz teslim edilmiş olur.

Ürünü teslim aldıktan sonra 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Vabenan.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Siparişleriniz ortalama 1 ila 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargoya teslim edilir. Kargoya verilen siparişle ilgili tarafınıza mail gönderilerek siparişinize ait kargo referans numarası belirtilmektedir. Pazar günleri kargo firmalarının çalışmamasından dolayı teslimat yapılmamaktadır. 

İade edilecek ürün, teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.

İade Etme Aşamaları:

Gönderilen faturanın arka kısmında yer alan ‘Ürün İade Formu’ eksiksiz doldurulmalıdır.

Doldurduktan sonra sitemizin en alt kısmında bulunan iade talebi formu doldurularak bize gönderilmelidir.

Sonra size ürünü iade edeceğiniz adres bilgilerini göndereceğiz.

Daha sonra siz, ürünün size ilk geldiği haliyle hiç bozmadan içerisinde faturası olacak şekilde tek pakette ürünü size teslim eden kargo şubesine giderek ürünü iade etmek istediğinizi söyleyerek size gönderdiğimiz iade adresine ücretsiz iadenizi yapabilirsiniz.

İade edilecek ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası kurumsal firma adına düzenlenmiş ise  iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USÜL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken, elinizde bulunan ve firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

İade işleminiz gerçekleştiğinde size otomatik olarak bir bilgi e-postası gönderilecektir. İade işleminizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade edilen tutarın ekstrenize artı bakiye olarak yansıma süresi 14 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. vabenan.com’un bu sürece herhangi bir müdahalede bulunması mümkün değildir. Herhangi bir gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz

Herhangi bir sorununuz veya öneriniz olursa destek@vabenan.com'a mail atabilirsiniz veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.