Menü
Sepetim

Hakkımızda


Vabenan, 2019 yılında kurulan “Türkiye’nin En Modern Online Alışveriş Sitesi” ve “Modern Alışveriş Keyfi” sloganlarıyla yola çıkarak amacını açık bir şekilde dile getiren, beklentilerinizi aşma konusunda tutkulu bir ekiptir.

Vabenan olarak kendimize güvenen, işini en iyi şekilde yapan ve çok uzman kadrodan oluşan bir ekibiz. Amacımız müşterilerimize üstün bir müşteri deneyimi ve büyük bir değer sunmaktır.


%99 Memnuniyet

%99 Müşteri memnuniyetiyle vabenan.com’da size özel beğenebileceğiniz kaliteli ürünlerimizi, bültenimize abone olanlara özel kampanyalı ürünlerimizi bulabilir ve anında satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünü size en sürede teslim etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

  Müşterilerimizi seviyoruz ve görüşlerinizi, önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz. Bize neyi doğru yaptığımızı veya neleri geliştirebileceğimizi söylemek için  İletişim sayfamızı kullanın.


Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.